ania86Od kilku lat moim marzeniem było wzięcie udziału w półmaratonie. Na marzeniach jednak się kończyło. Dopiero dzięki grupie BTM RUNNERS nabrałam pewności siebie.

 

W sobotę 11 października postanowiłam w formie treningu, sprawdzić czy dam radę pokonać taki dystans. Nie poddałam się i „zaliczyłam” 21 km w czasie 2h 15 min. Dałam radę !!

 

Wyszukałam w sieci termin najbliższego półmaratonu w okolicy i postanowiłam się zapisać.  Oczekiwaniu na dzień realizacji marzenia towarzyszyły różne emocje od niecierpliwości, strachu po ogromną radość. W końcu nastał 18 października 2015 - termin II Półmaratonu Gliwickiego. Tego dnia zjawiłam się na starcie pełna optymizmu. Słuchawki w uszy, uśmiech na twarzy i ta myśl: „to jest ten dzień, walcz !” O godzinie 10:00 zaczęłam realizować swoje marzenie. W sercu radość mieszała się z niepewnością, Wszystko takie nowe. Postanowiłam walczyć. Przemierzałam kilometr za kilometrem. Bywały chwile zwątpienia. Powtarzałam sobie „dasz radę, tylko się nie poddawaj”. Im bliżej końca, tym radość większa. W końcu upragniona, wymarzona META. Wręczenie medalu. Radość ogromna. Popłynęły łzy szczęścia.

 

Duże wsparcie otrzymałam od Hanii, za co z całego serca dziękuję. Spełnione marzenie rodzi kolejne, a więc tak rozpoczynam swoją przygodę z bieganiem. Kolejny cel MARATON.

 

NAME (NR)  OPEN  OPEN KAT (M/K)
KAT WIEK  TIME (NETTO)
DYSTANS
Badaczewska Anna (1102)   834/1078  149/266 K20 -48 02:04:03   półmaraton 

regulamin

logo-btm-krystyna-150px

girls team

P O L E C A M Y

 sm

wflwr