W dniu 28 września w 5-cio osobowym składzie: Kamil Górski, Mateusz Pękacz, Jacek Gregorczyk, Daniel Zamojski i Bartek Popławski odwiedziliśmy Bytomskie Dolomity Sportową Dolinę, gdzie odbywała się pierwsza edycja imprezy "Bytomski Piknik Sportowy". Jak sama nazwa wskazuje była to pierwsza impreza tego typu w DSD - zawody Nordic Walking (5 km), zawody biegowe (5 i 10 km) oraz zawody MTB. Spodziewaliśmy się większej liczby uczestników, ale nam - BeTeeMsom wcale to nie przeszkadzało, bo najważniejsza jest dobra zabawa, a jej nie brakowało.

Kilka minut po 9 przy niewielkim zamieszaniu ruszyła pierwsza tura uczestników na 5 km (Nordic Walking + biegacze). Nieco ponad godzinę później ruszyli biegacze mierzący się z dystansem 10 km. Nadmienić trzeba, że były to biegi przełajowe, więc strome podbiegi, zbiegi i wszędzie będące błoto, utrudniało wszystkim biegaczom dotarcie do mety...

Zmęczeni, ubrudzeni błotem, ale w dobrych humorach nasi klubowicze docierali kolejno w poszczegłonych biegach do mety. Podczas biegu na 10 km okazało się, że nasz kolega Daniel, zajął świetne III miejsce w kategorii OPEN (oraz kategorii M1) z czasem 00:45:58, co nie uszło bez gromkich owacji witających go na mecie klubowiczów.

Dzięki pogodzie, która rozpieszczała nas promykami słońca, oczekiwaliśmy na wręczenie nagród i medali, którymi teraz możemy się pochwalić.

Team BTM RUNNERS doczekał się swojego pierwszy medalu - wielkie podziękowania dla Daniela za świetny bieg !!!

i bytomski piknik 233 20140928 1314503172

i bytomski piknik 254 20140928 1926965472

Wyniki rywalizacji dostępne są na stronie Organizatora Sport Pełen Pasji.

Zdjęcia z imprezy dostępne są w naszej GALERII.


regulamin

logo-btm-krystyna-150px

girls team

P O L E C A M Y

 sm

wflwr