Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
BIEGOWE USTAWKI
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Ustawka Biegowa #10 - Rezerwat Przyrody Segiet (10.05.2015)

Ustawka Biegowa #10 - Rezerwat Przyrody Segiet (10.05.2015) 3 lata 3 miesiąc temu #1929

• pęki
  • pęki Avatar
  • Moderator
  • Thank you received: 36
  • Oklaski: 4
niech będzie jak najwięcej.... oj podobało mi się, poprostuj mega!!! pomimo fest bolącego kolana energii dziś miałem na cały dzień, a morda uśmiechnięta od ucha do ucha, zreszta i tak na zdjęciach ino z bananem biegam :P
znów szefostwo pokazało pełen profesjonalizm w organizacji :)
wiec nie pozostaje jak zaśpiewać.... ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU....... :D to ja Jażąbek byłem :P
Nie ważne jak wolno robisz postępy, ale i tak jesteś krok dalej o tych co nic nie robią AVE
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ustawka Biegowa #10 - Rezerwat Przyrody Segiet (10.05.2015) 3 lata 3 miesiąc temu #1931

• gsh
  • gsh Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 246
  • Oklaski: 25
Trzeba będzie zainwestować ze składek w magnetofon do nagrywania podziękowań. Po każdej Ustawce będziemy mogli wchodzić do samochodu Kamila i nagrywać oczywiście same słowa wdzięczności i pełne pochwał wiersze na chwałę Prezesa :)

Ustawka Biegowa #10 - Rezerwat Przyrody Segiet (10.05.2015) 3 lata 3 miesiąc temu #1932

• m4o
  • m4o Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 145
  • Oklaski: 10
Skończcie pierniczyć. Jaka by nie była organizacja, trasa, widoki i pogoda - to bez Was wszystkich było by wielkie NIC !!!
Pozdrawiam
M4O

Ustawka Biegowa #10 - Rezerwat Przyrody Segiet (10.05.2015) 3 lata 3 miesiąc temu #1933

• pęki
  • pęki Avatar
  • Moderator
  • Thank you received: 36
  • Oklaski: 4
i widzisz gsh zawaliłes sprawę... wku#%łes prezesa!!!
gdzie sie pchasz z magnetofonem do jego auta... to trzeba nowocześnie.... mp3-jki będziemy nagrywać !!!
mniejsze i bardziej poręczne :P
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU : :silly:
Nie ważne jak wolno robisz postępy, ale i tak jesteś krok dalej o tych co nic nie robią AVE

Ustawka Biegowa #10 - Rezerwat Przyrody Segiet (10.05.2015) 3 lata 3 miesiąc temu #1934

• popek
  • popek Avatar
  • Thank you received: 2
  • Oklaski: 1
dobra ustawka chyba najlepsza, nie mniej druga pętla zdecydowanie lepiej weszła w nogi... do następnej
  • Strona:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.285 seconds