Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
BIEGOWE USTAWKI
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Ustawka Biegowa #13 - Rezerwat Przyrody Segiet (15.11.2015)

Ustawka Biegowa #13 - Rezerwat Przyrody Segiet (15.11.2015) 2 lata 7 miesiąc temu #3665

• m4o
  • m4o Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 145
  • Oklaski: 10
08.11. raczej odpada.
Myślę że po oficjalnej ustawce tydzień później można wyskoczyć na Chechło ;)

Pozdrawiam
M4O
Pozdrawiam
M4O
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ustawka Biegowa #13 - Rezerwat Przyrody Segiet (15.11.2015) 2 lata 7 miesiąc temu #3675

• Paulo
  • Paulo Avatar
  • Thank you received: 52
  • Oklaski: 4
Ja się dostosuje, ale biegalem po lesie w niedzielę i zlota polska jesień daje niesamowitego kopa. Zajebiście kolorowo więc kto nie biegał polecam. Pozdro

Ustawka Biegowa #13 - Rezerwat Przyrody Segiet (15.11.2015) 2 lata 7 miesiąc temu #3661

• Piotrek
  • Piotrek Avatar
  • Thank you received: 128
  • Oklaski: 6
Ciekawy pomysł :-) My się piszemy i na Segiet i na Chechło. Gdzie się większość zadeklaruję :P

Ustawka Biegowa #13 - Rezerwat Przyrody Segiet (15.11.2015) 2 lata 7 miesiąc temu #3660

• gsh
  • gsh Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 246
  • Oklaski: 25
To jeszcze nieśmiało wyskoczę z inną opcją - 8.11.2015 rozpoczyna się na Chechle sezon morsów. Wbijają do wody ok 12:00. Można by wcześniej pobiegać a potem.... popluskać się w wodzie :)

Ustawka Biegowa #13 - Rezerwat Przyrody Segiet (15.11.2015) 2 lata 7 miesiąc temu #3662

• pęki
  • pęki Avatar
  • Moderator
  • Thank you received: 36
gsh napisał:
To jeszcze nieśmiało wyskoczę z inną opcją - 8.11.2015 rozpoczyna się na Chechle sezon morsów. Wbijają do wody ok 12:00. Można by wcześniej pobiegać a potem.... popluskać się w wodzie :)
zawsze chciałem to zrobić:)
starsznie mnie korci temat morsów na Chechle i zawsze chciałem spróbować ... pewno mało pobiegam ale bede idealnie rozgrzany zeby do wody wskoczyc :P
Nie ważne jak wolno robisz postępy, ale i tak jesteś krok dalej o tych co nic nie robią AVE
Ostatnio zmieniany: 2 lata 7 miesiąc temu przez pęki.

Ustawka Biegowa #13 - Rezerwat Przyrody Segiet (15.11.2015) 2 lata 7 miesiąc temu #3650

• gsh
  • gsh Avatar
  • Administrator
Zdecydowanie Segiet. O tej porze roku, aż szkoda nie zapuścić się w leśne alejki.

Ustawka Biegowa #13 - Rezerwat Przyrody Segiet (15.11.2015) 2 lata 7 miesiąc temu #3652

• pęki
  • pęki Avatar
  • Moderator
  • Thank you received: 36
no po lesie bym sobie pobiegał.. bardzo mi sie tam podobało wiec również jestem za Segietem
Nie ważne jak wolno robisz postępy, ale i tak jesteś krok dalej o tych co nic nie robią AVE

Ustawka Biegowa #13 - Rezerwat Przyrody Segiet (15.11.2015) 2 lata 7 miesiąc temu #3648

• Pati
  • Pati Avatar
  • Thank you received: 24
Żabie doły? mamy krótsza i dłuższa trasę sprawdzona

pozdrawiam

Ustawka Biegowa #13 - Rezerwat Przyrody Segiet (15.11.2015) 2 lata 7 miesiąc temu #3639

• Pati
  • Pati Avatar
mamy w planach w najbliższym czasie oficjalną ustawkę? bo dawno już nie było :-(

pozdrawiam

Ustawka Biegowa #13 - Rezerwat Przyrody Segiet (15.11.2015) 2 lata 7 miesiąc temu #3647

• m4o
  • m4o Avatar
  • Administrator
Zorganizujmy w przyszłą niedzielę coś nieoficjalnego, a oficjalną tydzień później na jakiejś znanej nam trasie, żeby się obeszło bez jej planowania.
Segiet ?
Pozdrawiam
M4O
Ostatnio zmieniany: 2 lata 7 miesiąc temu przez m4o.

Ustawka Biegowa #13 - Rezerwat Przyrody Segiet (15.11.2015) 2 lata 9 miesiąc temu #2877

• gsh
  • gsh Avatar
  • Administrator
Zrobimy przelot z banerem przez Cidry i km się nazbiera :)

Ustawka Biegowa #13 - Rezerwat Przyrody Segiet (15.11.2015) 2 lata 9 miesiąc temu #2883

• Paulo
  • Paulo Avatar
Moim zdaniem przelot trasy można zrobić w czwartek razem z cidry lotojom. Miechowice też tak gościli i myślę, że to nie będzie stanowiło problemu. Co do ustawki to proponuje segiet połączony z halda :) Trasą podobna do tej co zrobiliśmy razem Bartek, tylko bez błądzenia i biegania po polu hehe. To tylko moje skromne zdanie. Ostatnio mam ciężko z czasem, ale jak tylko będę mógł to pomogę organizacyjnie ogarnąć temat

Ustawka Biegowa #13 - Rezerwat Przyrody Segiet (15.11.2015) 2 lata 9 miesiąc temu #2884

• lukasco
  • lukasco Avatar
  • Thank you received: 81
Ja to bym najchętniej pogonił gsh znowu na Chechle, w celu poprawienia wydolności ;] Tylko tym razem nie będę zajadał spaghetti ;] Co do biegania po parku w na Cidrach to po Bytomskiej Połówce mam zamiar tam trochę polatać i sprawdzić swoje siły, bo będąc tam na spacerze przyznam, że łatwo nie będzie.

Ustawka Biegowa #13 - Rezerwat Przyrody Segiet (15.11.2015) 2 lata 9 miesiąc temu #2876

• m4o
  • m4o Avatar
  • Administrator
Żeby wyszło 8,5 km to trzeba machnąć 4 pętle, ewentualnie można przebiec się na kopiec i zwiększyć kilometraż..

Pozdrawiam
M4O
Pozdrawiam
M4O

Ustawka Biegowa #13 - Rezerwat Przyrody Segiet (15.11.2015) 2 lata 9 miesiąc temu #2865

• wuodek
  • wuodek Avatar
  • Thank you received: 25
Rzuciłem tylko luźną propozycję a ty oczywiście musiałeś zrobić protekcjonalny wywód i się przypierdolić do mnie.

Poza tym kiedyś były takie plany żeby pobiegać i zrobić grilla więc nie wiem w czym widzisz problem.
Ostatnio zmieniany: 2 lata 9 miesiąc temu przez wuodek.

Ustawka Biegowa #13 - Rezerwat Przyrody Segiet (15.11.2015) 2 lata 9 miesiąc temu #2864

• gsh
  • gsh Avatar
  • Administrator
1. Temat ustawek nie minął, wystarczy popatrzeć na ostatnie niedziele i weekendy, zawsze były jakieś zawody na których członkowie BTM byli (Świerklaniec, Auchan). Ponadto wypadły ostatnio zawody w Krynicy.

2. Co do gór to nie wypowiadam się. Ilość możliwych wypadów w góry Wuodek była spora, bez wynajmowania autobusu. Wystarczyło chcieć i pojechać. Miejsce dla chętnych zawsze było. Chyba, że chcesz tam jechać spacerować i piec kiełbaski na ognisku, ale to już podchodzi bardziej pod grupę parafialną, nie biegową. Cieszę się, że minęła Ci kontuzja skoro chcesz w góry jechać.
Zresztą nie wyobrażam sobie ok 30 osób biegnących w górach z uwagi na zbyt duże różnice w wybieganiu. Już trochę podbiegów w Reptach dało w kość mniej wybieganym, a co dopiero góry. Grupa była by nie do opanowania, zrobiłoby się szybko 15 grupek z kosmiczną rozbieżnością czasu.
W góry można jechać na konkretny trening biegowy, zaplanowany w każdym szczególe, to nie jest zabawa, tam nikt Ci nie pomoże poza GOPR.
Kolejna sprawa niby błaha, ale nie każdy ma obuwie do biegania po górach. W lecie ok, ale teraz jest coraz bardziej wilgotno, ślisko.
Chyba, że miałeś na myśli Tarnowskie GÓRY, to zapraszam :)

3. Najbliższy czwartek lub niedzielę 27.09 można zorganizować na terenie Radzionkowskiego "maratonu na raty", tak ab każdy zapoznał się z trasą. Zrobimy 2 okrążenia, czyli ok 8,5km.

Przypominam, że jesień jest okresem największej ilości zawodów, dlatego też brakuje terminów niedzielnych na organizowanie ustawek (wrzesień, październik).

Ustawka Biegowa #13 - Rezerwat Przyrody Segiet (15.11.2015) 2 lata 9 miesiąc temu #2862

• wuodek
  • wuodek Avatar
  • Thank you received: 25
Co Wy na to żeby wynająć busa i zrobić ustawkę w górach?

Ustawka Biegowa #13 - Rezerwat Przyrody Segiet (15.11.2015) 2 lata 9 miesiąc temu #2861

• Pati
  • Pati Avatar
właśnie o tym rozmawialiśmy z Włodkiem, że temat ustawek został zapomniany

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ustawka Biegowa #13 - Rezerwat Przyrody Segiet (15.11.2015) 2 lata 10 miesiąc temu #2500

• lukasco
  • lukasco Avatar
  • Thank you received: 81
No mi zaś nie bardzo ;] Ale nie wszystkim się dogodzi.

Ustawka Biegowa #13 - Rezerwat Przyrody Segiet (15.11.2015) 2 lata 9 miesiąc temu #2859

• Paulo
  • Paulo Avatar
Czas szybko przemija i też sporo minęło od ostatniej ustawki. Trzeba się za to zabrać Panie i Panowie. Jeżeli nie ma zawodów za tydzień to może coś pokombinujemy?
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Time to create page: 0.413 seconds