Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
BIEGOWE USTAWKI
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Ustawka Biegowa #13 - Rezerwat Przyrody Segiet (15.11.2015)

Ustawka Biegowa #13 - Rezerwat Przyrody Segiet (15.11.2015) 2 lata 10 miesiąc temu #2466

• m4o
  • m4o Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 145
  • Oklaski: 10
Witam,
Standardowo zakładam temat dotyczący kolejnej Ustawki Biegowej.
Ja proponowałbym termin 9 sierpnia. Tym razem chciałbym, aby odbyła się na terenie Bytomia - ze wskazaniem na rejony Dąbrowy Miejskiej (start/meta - parking przy Restauracji "Pod Dębem"). Po Ustawce można się napić piwa, a może i dogadalibyśmy się z właścicielem restauracji na organizację jakiegoś grilla. Jeśli nie tam to rejony DSD, gdzie oprócz piwa i grilla możemy zorganizować zawody w podbiegach na stok :)
Jak Wy to widzicie ?
Pozdrawiam
M4O
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ustawka Biegowa #13 - Rezerwat Przyrody Segiet (15.11.2015) 2 lata 10 miesiąc temu #2481

• m4o
  • m4o Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 145
  • Oklaski: 10
Chyba w grę jednak będzie wchodził kolejny weekend (16.08.), bo mnie i Bartka w tym terminie może nie być (rekonesans trasy Magurskiego), wyjaśni się to do końca tygodnia.

Pozdrawiam
M4O
Pozdrawiam
M4O

Ustawka Biegowa #13 - Rezerwat Przyrody Segiet (15.11.2015) 2 lata 10 miesiąc temu #2498

• Paulo
  • Paulo Avatar
  • Thank you received: 52
  • Oklaski: 4
Mi termin 16.08 też bardziej odpowiada

Ustawka Biegowa #13 - Rezerwat Przyrody Segiet (15.11.2015) 2 lata 10 miesiąc temu #2470

• gsh
  • gsh Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 246
  • Oklaski: 25
Osobiście bardziej mi się widzi DSD. Do tej Dąbrowy Miejskiej i poPeeReLowskiego Pod Dębem jakoś nie mogę się przekonać.
Pomysł zawodów w podbiegach mnie najbardziej przekonuje :evil:

Ustawka Biegowa #13 - Rezerwat Przyrody Segiet (15.11.2015) 2 lata 10 miesiąc temu #2472

• Paulo
  • Paulo Avatar
  • Thank you received: 52
  • Oklaski: 4
Moje tereny więc obojętnie która opcje wybierzemy, pomogę w ustaleniu fajnej trasy. Pod debem ma atut grilowy tak jak M4O pisal wiec mozna dluzej posiedziec. Z kolei na dsd piwo super smakuje, w szczególności po przebytej trasie. Tu i tu darmowe parkingi i w miarę prosty dojazd. Dsd to możliwość podbiegów, crossow, fajnych widoków. Pod debem dużo prostrza trasa, w miarę płaska, mniej urokliwa, ale dobrze przygotowane leśne dukty. Taka charakterystyka z mojej strony.

pozdro
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Time to create page: 0.358 seconds