Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
BIEGOWE USTAWKI
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Ustawka Biegowa #17 - Chechło-Nakło (05.03.2017)

Oficjalne Ustawki Biegowe - propozycje 1 rok 6 miesiąc temu #6013

• Marcin K.
  • Marcin K. Avatar
  • Thank you received: 116
  • Oklaski: 1
gsh napisał:
Przypominam, że głównym zadaniem OFICJALNYCH ustawek było nie bieganie w grupach, a zebranie ludzi i wspólne bez względu na tempo odbycie fajnej integracyjne wycieczki biegowej.

Rozumiem tę ideę i też tak bym chciał, ale obawiam się, że Ci co biegają szybciej raz przyjdą i mogą się zniechęcić jeśli będą zbyt często i długie postoje. A Ci wolniejsi stwierdzą, że takie tempo to nie dla nich. Ciężko jest dogodzić wszystkim.
Na ostatniej podzieliliśmy się i chyba nie wypadło to najgorzej - ale też fakt, że pętla była niewielka i aż tak bardzo żeśmy się nie potracili.
Myślę, że każdy znalazł sobie kogoś kto biegł w dobrym tempie ;) czy to konwersacyjnym czy troszkę szybszym.

Może tę trasę w Piekarach dałoby się podzielić na dwie mniejsze - zrobić dwie osobne pętle na osobne ustawki wówczas możnaby pobiegać dwa/trzy razy w kółko i za bardzo byśmy się wówczas nie potracili. Na razie nie znam trasy to nic więcej nie jestem wstanie powiedzieć.
Ale idea, że Oficjalna Ustawka Biegowa jest głównie po to aby się zintegrować uważam jak najbardziej za nadrzędny cel.
gsh napisał:
pamiętam chyba kiedyś Kamil zamykał grupę na Segiecie z kimś kto ledwo dawał radę już od początku ustawki

Oj pamiętam, pamiętam. :lol: Ale się starałem.
Ostatnio zmieniany: 1 rok 6 miesiąc temu przez Marcin K..
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Oficjalne Ustawki Biegowe - propozycje 1 rok 6 miesiąc temu #6014

• gsh
  • gsh Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 246
  • Oklaski: 25
:) Serio to Ty byłeś Marcin? Kurde, nie pamiętam już nawet tak dawno to było.

Chociaż to właśnie dobry przykład tego, że nikt nigdy nie został olany na ustawce oficjalnej i pozostawiony sam sobie.
Ostatnio zmieniany: 1 rok 6 miesiąc temu przez gsh.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.914 seconds