Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
MINI GIEŁDA
  • Strona:
  • 1

TEMAT: [SPRZEDAM] Pas biodrowy Berg Outdoor CS2 Belt

[SPRZEDAM] Pas biodrowy Berg Outdoor CS2 Belt 3 lata 1 tydzień temu #3376

• m4o
  • m4o Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 145
  • Oklaski: 10
Sprzedam pas biodrowy firmy Berg Outdoor CS2 Belt.
Pas jest jak nowy, użyłem go tylko raz, testowo na 10km treningu.
Pas ma zdejmowaną przednią kieszonkę, która jest zapinana na zamek - zmieści się tam spokojnie telefon i kilka innych drobiazgów.
Z tyłu ma kieszeń główną zamykaną na zamek oraz ściąganą za pomocą sznurka, żeby nic nie podskakiwało podczas biegu (zmieści się tam spokojnie jakaś kurka przeciwdeszczowa/wiatrowa), po obu stronach kieszeni głównej posiada dwie kieszenie na bidony lub butelki (ja testowałem go mając wsadzone dwie butelki wody 0,7l), które podobnie jak kieszeń główna ściągane są za pomocą sznurka. Obok nich mniejsze kieszenie z siatki na żele i inne drobiazgi.
SASZETKA BIODROWA

model CS2 BELT

firmy BERG OUTDOOR

Profesjonalny sprzęt dla każdego biegacza!

CS2 BELT to specjalistyczny pas przeznaczony dla biegaczy trailowych. Wykonany został w taki sposób, aby jego obecność była minimalnie odczuwalna. Dodatkowo ważnym elementem tego pasa są kieszenie na bidony z płynem. Pas zapinany jest z przodu. Można go nosić samodzielnie lub przypiąć do plecaka Lynx Trail Runner Berg Outdoor, dzięki czemu sprawdzi się również idealnie w czasie dłuższych górskich wycieczek. Pas wykonany został z wysokiej jakości materiału, który nie blokuje przepływu powietrza podczas intensywnego treningu oraz z łatwością wysycha, zapewniając tym samym uczucie komfortu. Odblaskowe elementy widoczne na pasie umożliwiają bezpieczną wycieczkę nawet w wieczornych i nocnych porach.

Saszetka biodrowa, pas dla biegaczy, na bidon CS2 BELT Berg Outdoor

Opis:

łączna pojemność: 3 litry
waga: 290 g
wymiary: 20 x 9 x 45 cm
kieszonki stretchowe zamykane na zamek
kieszonki na bidon
kieszeń główna zamykana na zamek
elastyczna pętla do troczenia dodatkowego sprzętu
oddychający i przepuszczający powietrze materiał
szybko się osusza, nie magazynuje wilgoci
odblaskowe elementy zwiększające widoczność
możliwość przypięcia do plecaka Lynx Trail Runner Berg Outdoor
kolor: czarny z czerwonymi elementami (099)

Kupiłem go za 129 zł, sprzedam za 60 zł.
Pozdrawiam
M4O
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
Time to create page: 0.276 seconds