Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
TRENINGI BIEGOWE
  • Strona:
  • 1

TEMAT: NNU - wersja mini

NNU - wersja mini 3 lata 1 dzień temu #3753

• gsh
  • gsh Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 246
  • Oklaski: 25
Wersja mini bo pewno przy minimalnym składzie osobowym, o ile w ogóle wypali.
Jak będzie pogoda, to znaczy nie będzie lało, ma ktoś ochotę w sobotę na coś dłuuuższego: 30-40-50km? Dobrze by było wbić się w las to zrobić (alejki, ścieżki).
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Zuzia

NNU - wersja mini 3 lata 1 dzień temu #3755

• m4o
  • m4o Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 145
  • Oklaski: 10
Jeśli mogłoby to być weekend później, bo chyba nic nie planujemy to ja się piszę na 100% - najlepiej na złamanie 50km, bo to muszę w tym roku zrealizować. Samemu na pewno tego nie ogarnę.
Myślę, że można by pomyśleć nad trasą która w okolicy 30km przebiegałaby przez miejsce startu, żeby chętne osoby zaliczyły w końcu ten dystans. Niekoniecznie musiałyby to być pętle.

Ta sobota raczej na 95% mi wypada :(
Pozdrawiam
M4O
Ostatnio zmieniany: 3 lata 1 dzień temu przez m4o.

NNU - wersja mini 3 lata 1 dzień temu #3756

• gsh
  • gsh Avatar
  • Administrator
No dobra, można i tak się umówić.
Możemy podzielić trasę na 2 części: 30km + 20km. W ten sposób chętni za złamanie 30km będą zadowoleni oraz każdy chętny skatować swoje nogi, głowę i serce na dystansie 50km :evil:
Żeby tylko nie padał deszcz.
Więc wstępnie 21.11.2015.
Ostatnio zmieniany: 3 lata 1 dzień temu przez gsh.

NNU - wersja mini 3 lata 9 godzin temu #3776

• lukasco
  • lukasco Avatar
  • Thank you received: 81
  • Oklaski: 4
Ja! Od dawna to chciałem zrobić :D

NNU - wersja mini 2 lata 11 miesiąc temu #3830

• gsh
  • gsh Avatar
  • Administrator
Jeżeli pogoda nam dopisze, czyli nie będzie lało na maksa to proponuję dwie opcje trasy:

1. goo.gl/maps/P3DmKkfTrVw
Część trasy znana z naszych starych ustawek. Przyjemna widokowo trasa, mniej więcej połowa leśnym ubitym duktem. Po drodze w Tworogu można coś kupić w sklepie do picia i jedzenia.
Trasa ma ten plus, że można na upartego tak wystartować (odpowiednio parkując auta), aby wyszło prawie idealnie 30km.
Pierwsze i ostatnie 5-7km (w zależności od punktu startu) pokonujemy tą samą trasą.

2. goo.gl/maps/B4EK6ps3RPv
Trasa identyczna z pierwszą do Tworogu. Potem przebiegamy na drugą stronę drogi nr 11 i kierujemy się na Połomię. Trasa zaznaczona na mapie ma około 34km, jednak od Połomi jestem w stanie poprowadzić Was przez las do drogi nr 11 (niestety google maps mi nie daje możliwości zaznaczenia drogi w lesie) i powinno wyjść około 30km.

Dla tych co lubią więcej pobiegać proponuję start spod mojego domu. Dobiegamy na miejsce startu biegu na 30km, robimy swoje i wracamy. Już odpowiednio poprowadzę bieg tak, aby wyszło 50km :) Jeżeli zdecydowalibyśmy się na start z tego pola, gdzie kiedyś startowaliśmy i zostawiliśmy samochody podczas jednej z pierwszych ustawek to ogólnie samo dobiegnięcie tam i powrót to będzie dodatkowe 15km.

No i co ważne, pamiętajcie biegniemy, czyli tempo nie wolniejsze niż 6 min/km. Na pewno również nie szybciej niż 5 min/km. Idealnie będzie wstrzelić się w tempo 5:15-5:45 i w miarę długo je utrzymywać.

Debiutanci pamiętajcie, to dobry moment na przetestowanie żeli. Warto podejść do Decathlonu i kupić z 2-3szt.
Ostatnio zmieniany: 2 lata 11 miesiąc temu przez gsh.

NNU - wersja mini 2 lata 11 miesiąc temu #3831

• lukasco
  • lukasco Avatar
żele na bank wezmę :-) Co do trasy to gsh Ty znasz najlepiej bo dla mnie to tak naprawdę bez znaczenia. Musiał bym se plecak jakiś ogarnąć do biegania co by się spakować. Czy jakaś godzina startu już orientacyjnie wiadoma?

NNU - wersja mini 2 lata 11 miesiąc temu #3900

• gsh
  • gsh Avatar
  • Administrator
To kto jutro na pewno?

Re:NNU - wersja mini 2 lata 11 miesiąc temu #3901

• lukasco
  • lukasco Avatar
Ja!

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Re:NNU - wersja mini 2 lata 11 miesiąc temu #3902

• gsh
  • gsh Avatar
  • Administrator
Zapraszam jutro o 8:45 pod Biedronkę na Strzybnicy (przy drodze nr 11) - nie da się nie trafić.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

NNU - wersja mini 2 lata 11 miesiąc temu #3913

• gsh
  • gsh Avatar
  • Administrator
Mini ustaweczka załatwiona.
Łukasz elegancko dał radę, a tempo naprawdę nie było małe. Kto nie biegał jeszcze 30km a nie spróbował dzisiaj niech żałuje. Warunki wbrew pozorom były idealne jak na taki bieg. Chłodno, rześko. Nic nie padało, co ciekawe nie było jakiś większych kałuży po drodze i nawet na odcinkach leśnych była fajnie i poza kilkoma momentami sucho.
Łukasz miał okazję się dzisiaj przekonać jak smakuje bieg powyżej 30km. Prawie 32km zaliczone - teraz wystarczy do tego dodać jeszcze 10km i będzie upragniony maraton :)
Mówi się, że maraton biegnie się od 32km... Łukasz już wie, a raczej może przypuszczać co go czeka na tych kolejnych 10km :evil:

Dzięki.
Za tę wiadomość podziękował(a): m4o, lukasco

NNU - wersja mini 2 lata 11 miesiąc temu #3920

• lukasco
  • lukasco Avatar
Chciałem, pobiegłem i po mękach się powiodło :-) Mój kryzys zaczął się po 26 - 27 km i do 31 to już byłą walka. Pogoda idealna do biegania więc kto nie przybył na NNU niech żałuje. Jeszcze raz dzięki Bartek za wspólny trening (kolejny) i oczywiście mam nadzieję, że to powtórzymy :-)
Za tę wiadomość podziękował(a): gsh
  • Strona:
  • 1
Time to create page: 0.250 seconds