"Ćwiartki Biegowe" z BTM Runners !

Dystans maratonu, czyli 42,192 km jest wyzwaniem dla każdego biegacza. W ramach treningu w każdy CZWARTEK o godzinie 19:00 spotykamy się w BYTOMSKIM PARKU IM. F. KACHLA i postaramy się pokonać dystans ćwierć maratonu, czyli ok. 10,5 km. Pamiętajcie też, że co jakiś czas będziemy przebiegać obok STARTU/METY, dlatego nie obawiajcie się, że będziecie musieli przebiec całe 10,5km !!!

Na "Ćwiartki w czwartki" zapraszamy absolutnie wszystkich chętnych do wspólnego biegania po parkowych alejkach. Nie ważne czy dopiero zaczynasz biegać, próbujesz swoich sił, chcesz zadbać o figurę przed wakacjami czy poprawić kondycję. Może nie masz z kim pobiegać? Nie martw się o swoje tempo biegowe i że dopiero zaczynasz! Nasze spotkania mają na celu wspólne spędzenie czasu na biegowo, bez wyścigu, bez stresu.

Przyjdź, zobacz, pobiegaj, przekonaj się że warto!

ćwiartki-biegowe 1900

Gdzie się dokładnie spotykamy, skąd startujemy?

W każdy czwartek o godzinie 18:50 spotykamy się przy wejściu do parku w Bytomiu od strony Urzędu Miasta. Będziemy na Was czekać przy pierwszej ławce od skraju parku. Zobaczycie nas już z parkingu przy Urzędzie Miasta, gdzie również można spokojnie zostawić samochód, jeżeli ktoś będzie musiał dojechać. 

 

W razie pytań zapraszamy na naszą stronę oraz forum dyskusyjne: www.btmrunners.pl !

 


 

 

regulamin

logo-btm-krystyna-150px

girls team

P O L E C A M Y

 sm

wflwr