USTAWKI BIEGOWE

Biegowa Ustawka #16 - zapowiedź

plakat 22.01

Grupa biegowa BTM Runners zaprasza wszystkich na kolejną Oficjalną Ustawkę Biegową #16 po parku w Reptach, która odbędzie się już w niedzielę 22.01. o godz 9.30
Co nas czeka ?
Crossowo - leśny trening. Będziemy biegać po górkach oraz leśnych ścieżkach, trasa będzie się zapętlać - 1 pętla ma ok. 3 km, a dobieg do miejsca w którym rozpoczynamy wynosi ok. 1 km.
Więc każdy biegnie swoim tempem na swoje możliwości - dystans ok 12-15 km.
Startujemy o 9.30 z parkingu przy ul. Repeckiej (szczegóły na mapce).
Zaczynamy jak zawsze krótką rozgrzewką, a sam trening skończymy po godz. 11.00. Po bieganiu, dla wszystkich chętnych - kąpiel nad Zalewem Nakło-Chechło znajdującym się tuż obok, więc szkoda nie wykorzystać sprzyjającej aury i nie zanurzyć się w przeręblu z Morsami z Chechła Rodem.
Planowane wejście do wody godz.12.00.
Zapraszamy wszystkich do aktywnego spędzania czasu z BeTeeMsami.

mapa 22.01


NNU, czyli nieoficjalna, niedzielna ustawka #1 - Chechło - relacja

Pierwsza w tym roku Nieoficjalna Niedzielna Ustawka Biegowa BTM Runners nad zalewem Nakło-Chechło za nami.
Poranek w tym dniu dosyć mroźny - temperatura powietrza ok. -20 st. C na pewno utrudniała normalne oddychanie, przynajmniej słoneczko pięknie świeciło rekompensując nam uczucie chłodu. BeTeemsi w składzie: Bożena, Hania, Zuzia, Monika, Piotrek, Bartek, Leszek i Marcin punktualnie o 10.30 stawili się w miejscu zbiórki. Kilka fotek, szybka rozgrzewka – podskoki, wymachy, skręty tułowia, krążenia bioder oraz ramion by rozgrzać zmarznięte mięśnie oraz stawy i można było zacząć bieganie. Spokojne tempo pozwoliło na pokonanie dwóch pętli wzdłuż jeziora. Po biegu odważni zdecydowali się na wejście do wody z Morsami z Chechła Rodem, którzy jak co niedzielę zanurzają się o godzinie 12.00. Dzisiejsze morsowanie w przeręblu przy temperaturze -20 st. C to nie lada wyzwanie dla nowicjuszy, ale także da stałych morsów.
Wszystkim gorąco gratulujemy odwagi. Dziękujemy za przybycie na naszą ustawkę zaprzyjaźnionym osobom, jak również członkom grupy Szombierki Runners i Opel Active Team których mieliśmy okazję gościć.
Kolejna ustawka biegowa wstępnie zaplanowana jest na 22 stycznia, na którą już teraz serdecznie zapraszamy. Więcej informacji wkrótce.

nnu 1 2017


NNU, czyli nieoficjalna, niedzielna ustawka #1 - Chechło

nnu 1

Nieoficjalna Niedzielna Ustawka BTM RUNNERS #1.
W najbliższą niedzielę o godzinie 10:30 spotykamy się nad Zalewem Chechło-Nakło. W planach jest trening biegowy na trasie oraz dla chętnych morsowanie.
Chcesz pobiegać z nami ? Zapraszamy!


regulamin

logo-btm-krystyna-150px

girls team

P O L E C A M Y

 sm

wflwr