USTAWKI BIEGOWE

Biegowa Ustawka #14 - zapowiedź

plakat-13.12

Oficjalna Ustawka Biegowa #14 BTM RUNNERS.

W najbliższą niedzielę 13.12.2015 spotykamy się na kolejnej Oficjalnej Biegowej Ustawce BTM RUNNERS. Wracamy do sprawdzonego miejsca, czyli nad jezioro Chechło-Nakło.
Podczas najbliższej ustawki będziemy mieć dodatkową atrakcję, ale o tym na koniec...
Biegniemy dwukrotnie okrążając jezioro wzdłuż linii brzegowej. Większość trasy poprowadzona jest asfaltową drogą, jednak około 2-3km pobiegniemy leśną ścieżką. Jedno okrążenie Chechła to około 5km.
Widoki na Chechle o tej porze roku są naprawdę wspaniałe, więc warto przekonać się osobiście, że w takich okolicznościach naprawdę warto pobiegać.
Uwaga! Miejsce zbiórki i startu jest w innym miejscu niż podczas poprzednich ustawek na Chechle. Punkt startu zaznaczony jest na załączonej mapce. Zaznaczony jest również główny parking (duże P) do którego dojeżdżamy asfaltem, dodatkowo jest możliwość dojazdu bliżej jeziora i pozostawienie auta w lesie (małe P, droga zaznaczona czerwonymi kropkami na mapce). Jednak polecamy główny parking i dojście około 200-300m do punktu startu piechotą.
Startujemy w niedzielę punktualnie o 9:30.

mapa 13.12

 

DODATKOWA ATRAKCJA!
W niedzielę 13.12.2015r., o godzinie 12:00 odbędzie się na Cheche bicie REKORDU GUINNESSA w kategorii NAJWIĘKSZEJ ILOŚCI RÓWNOCZEŚNIE KĄPIĄCYCH SIĘ MORSÓW W WIELU MIEJSCACH!
Kilkoro BeTeeMsów weźmie udział w tym wydarzeniu.
Tak więc przy okazji ustawki będzie można wziąć udział w morsowaniu lub z ciekawości będzie można podejrzeć morsów oraz pokibicować temu wydarzeniu !! Zapraszamy !!

https://www.facebook.com/events/1631488990436499/

Trasa dojazdu z Bytomia (Urząd Miasta): https://goo.gl/maps/nhhSuVG8i7L2


regulamin

logo-btm-krystyna-150px

girls team

P O L E C A M Y

 sm

wflwr