USTAWKI BIEGOWE

NNU, czyli nieoficjalna, niedzielna ustawka #1 - Chechło - relacja

Pierwsza w tym roku Nieoficjalna Niedzielna Ustawka Biegowa BTM Runners nad zalewem Nakło-Chechło za nami.
Poranek w tym dniu dosyć mroźny - temperatura powietrza ok. -20 st. C na pewno utrudniała normalne oddychanie, przynajmniej słoneczko pięknie świeciło rekompensując nam uczucie chłodu. BeTeemsi w składzie: Bożena, Hania, Zuzia, Monika, Piotrek, Bartek, Leszek i Marcin punktualnie o 10.30 stawili się w miejscu zbiórki. Kilka fotek, szybka rozgrzewka – podskoki, wymachy, skręty tułowia, krążenia bioder oraz ramion by rozgrzać zmarznięte mięśnie oraz stawy i można było zacząć bieganie. Spokojne tempo pozwoliło na pokonanie dwóch pętli wzdłuż jeziora. Po biegu odważni zdecydowali się na wejście do wody z Morsami z Chechła Rodem, którzy jak co niedzielę zanurzają się o godzinie 12.00. Dzisiejsze morsowanie w przeręblu przy temperaturze -20 st. C to nie lada wyzwanie dla nowicjuszy, ale także da stałych morsów.
Wszystkim gorąco gratulujemy odwagi. Dziękujemy za przybycie na naszą ustawkę zaprzyjaźnionym osobom, jak również członkom grupy Szombierki Runners i Opel Active Team których mieliśmy okazję gościć.
Kolejna ustawka biegowa wstępnie zaplanowana jest na 22 stycznia, na którą już teraz serdecznie zapraszamy. Więcej informacji wkrótce.

nnu 1 2017


regulamin

logo-btm-krystyna-150px

girls team

P O L E C A M Y

 sm

wflwr