USTAWKI BIEGOWE

Biegowa Ustawka #6 - zapowiedź

plakat-25.01

Już w najbliższą niedzielę biegamy wspólnie w okolicy jeziora Chechło. Plan jest taki, że na pewno na dobry początek robimy wspólnie kilka kilometrów razem z Paniami (jeżeli tylko pogoda dopisze to pobiegniemy na pewno leśnymi ścieżkami). Następnie pozostali chętni robią wspólnie kolejne kilometry. Oczywiście jak zawsze na naszych oficjalnych ustawkach biegowych tempo dostosowane jest praktycznie dla każdego. Nikogo nie zostawimy samego w lesie. Najważniejsze jest to, aby każdy był zadowolony, a uśmiechy nie schodziły z naszych twarzy!

Każdy chętny do wspólnego biegania, a mający problem ze zorganizowaniem sobie transportu z Bytomia lub Tarnowskich Gór na Chechło proszony jest o kontakt (fb, mail, forum). Na pewno postaramy się pomóc.

Załączamy mapkę z dokładnym miejscem startu dla chcących od razu pojawić się na miejscu startu. Parking jest praktycznie przy samym jeziorze (wjazd od drogi 908). Link z trasą dojazdową od strony McDonalds'a w Tarnowskich Górach : https://goo.gl/maps/TO9TW

Jeżeli ktoś będzie potrzebował telefon kontaktowy, aby nie mieć na miejscu problemów z odnalezieniem się to proszę o info (fb, mail, forum).

Pamiętajcie - startujemy z parkingu przy jeziorze o godzinie 10:00 !
 
mapa-25.01
 

regulamin

logo-btm-krystyna-150px

girls team

P O L E C A M Y

 sm

wflwr