USTAWKI BIEGOWE

Biegowa Ustawka #8 - zapowiedź

plakat-15.03

W najbliższą niedzielę 15.03.2015 spotykamy się na kolejnej Oficjalnej Biegowej Ustawce BTM RUNNERS. Wracamy do sprawdzonego miejsca, czyli nad jezioro Chechło-Nakło. Pogoda w tym tygodniu jest dość nieprzewidywalna, dlatego wybór padł właśnie na to miejsce. Nad jeziorem możemy pobiegać wzdłuż linii brzegowej - asfaltem, jeżeli będzie mokro lub jak pogoda nam dopisze pobiegamy po leśnych ścieżkach. Jak zawsze zapraszamy wszystkich: początkujący biegną krótszą trasę, pozostali kręcą kilka kilometrów więcej.

Startujemy w niedzielę punkt 10:00.

Wszystkie szczegóły, pytania i informacje znajdziecie jak zawsze na naszej stronie oraz forum dyskusyjnym:
http://www.btmrunners.pl/index.php/forum/biegowe-ustawki/76-biegowa-ustawka-8-pomysly-i-propozycje?limitstart=0

 
mapa-15.03
 
W niedzielę startujemy z parkingu nad jeziorem Chechło-Nakło. Parking zaznaczony na mapce, więc każdy powinien trafić. Jadąc od strony Tarnowskich Gór zjeżdżamy z drogi 908 DRUGIM zjazdem, czyli spotykamy się po drugiej stronie jeziora, na przeciw pola namiotowego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego biegowego spędzenia niedzielnego przedpołudnia. Biegną z nami również Panie, a tempo grupy "początkującej" jest naprawdę na miarę możliwości każdego, kto przebiegnie na spokojnie ok 5km.

Warto podjechać na Chechło, oderwać się od zgiełku miasta i przy okazji biegu złapać dobrą energię na resztę niedzieli oraz cały nadchodzący tydzień.
 
Zapraszamy serdecznie biegaczy, kijkarzy, canicrossowców i wszystkich pozostałych aktywnych !!

regulamin

logo-btm-krystyna-150px

girls team

P O L E C A M Y

 sm

wflwr