USTAWKI BIEGOWE

Biegowa Ustawka #11 - zapowiedź

plakat 05.07

Oficjalna Biegowa Ustawka #11 z BTM RUNNERS.

Serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH na kolejną niedzielną ustawkę biegową. Tym razem spotykamy się nad jeziorem Chechło-Nakło.

W okresie zimowym mieliśmy już okazję biegać w tym terenie, jednak czas na edycję letnią. Odkrywamy biegowo Chechło!

Zaplanowane jest pokonanie w spokojnym tempie około 8,5km przerywane krótkimi pauzami (ok 2km, 5km, 7km). Przy czym przerwa na 2km jest przerwą widokową. Zwiedzimy zespół małych zbiorników wodnych Gierzyna połączonych małymi mostkami oraz wąskimi nasypami. Uwaga - ponad 50% trasy pokonamy leśnymi duktami oraz ścieżkami. Ostatnie około 3km biegniemy asfaltem wzdłuż jeziora. Trasa jest tak dobrana, że jest w stanie przebiec ją absolutnie każdy, dodatkowo 3 przerwy pozwolą każdemu złapać oddech i nie zostać z tyłu.

Po zakończeniu biegu zapraszamy do wspólnego plażowania. W niedzielę pogoda będzie rewelacyjna, więc warto zabrać ze sobą stroje plażowe, kąpielówki, ręczniki, koce, itp.

Spotykamy się o godzinie 9:00 na parkingu przy jeziorze. Jadąc od strony Tarnowskich Gór (z Bytomia w TG przy McDonald's skręcamy w prawo) musimy dostać się na drugą dalszą stronę jeziora. Czyli zjeżdżamy drugim zjazdem! W razie problemów proszę pytać na FB lub forum: http://btmrunners.pl/index.php/forum/biegowe-ustawki/127-ustawka-biegowa-11-chechlo-naklo-05-07-2015

Około godziny 8:15 planowany jest start w Bytomiu z placu Sobieskiego. Jeżeli ktoś nie ma transportu proszę pisać - możliwe że ktoś ma wolne miejsce.

mapa 05.07

Miejsce zbiórki !

mapa1 05.07

Program imprezy !


regulamin

logo-btm-krystyna-150px

girls team

P O L E C A M Y

 sm

wflwr