Bieg Niepodłegłości 11-11-2018

11 listopada o godzinie 11.11 po raz kolejny pobiegniemy ścieżkami Parku Miejskiego im. F. Kachla z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości! Tak jak w zeszłym roku przychodzimy w koszulkach białych lub czerwonych, aby stworzyć „Żywą Flagę”, podkreślając tym samym patriotyczny charakter imprezy.

Bieg niepodleglosci 2018

 

Spotykamy się o godzinie 10.30 przed Amfiteatrem.
Wierzymy, że kolejna biegowa impreza w Bytomiu przyciągnie na linię startu dużą liczbę osób. Bieg ma charakter rekreacyjno – towarzyski, więc zapraszamy nie tylko biegaczy i biegaczki, ale i całe rodziny. Do pokonania będą dwie pętle po ok 2,5 km, w tempie ok. 6 min/km - konwersacyjnym.

Uczestnicy biegu biorą w nim udział na własną odpowiedzialność. Organizator nie zapewnia opieki medycznej ani zabezpieczenia trasy (trasa będzie oznaczona). Poruszamy się po ścieżkach pieszo-rowerowych i alejkach w Parku, przestrzegając ogólnych przepisów porządkowych.
Po biegu zapraszamy na herbatę i słodki poczęstunek.

Gospodarzami i organizatorami Biegu są : Grupa Biegowa BTM Runners, Stowarzyszenie Miechowicka Grupa Biegowa oraz Stowarzyszenie My Bytomianie

 

Przedstawiamy mapkę V Biegu Niepodległości. Bieg wystartuje spod amfiteatru w kierunku ścieżki rowerowej. Ze względu na trwające remonty alejek, musieliśmy dostosować trasę tak aby ominąć wszelkie utrudnienia. Trasa składa się z dwóch pętli po około 2,5km